Santechnikos, šildymo įrengimo darbai

Visų tipų katilinės (kietojo kuro, dujinių, geoterminio šildymo, elektrinių, granulinių):

 • Katilinės įrengimas,
 • Katilinės montavimas,
 • Katilinės aprišimas;
 • Šilumos siurblių montavimas ir priežiūra;
 • Šiluminių mazgų įrengimas;
 • Katilinių su akumuliacinėmis sistemomis montavimas;
 • Šildymo katilo parinkimas, montavimas, reguliavimas;
 • Grindinio šildymo įrengimas;
 • Vidaus ir lauko įdėklų montavimas;
 • Baseinų šildymo montavimas;
 • Radiatorių montavimas.

Santechnikos darbai namuose apima labai platų paslaugų spektrą. Jiems priskiriami smulkių santechnikos įrenginių montavimo ar tam tikros sistemos įrengimo bei remonto darbai nuo lašančio čiaupo sutvarkymo, buitinės technikos bei prietaisų sujungimo su vandentiekiu iki visiškai atliktų, žmogaus kasdienybę pagerinančių, sistemų įrengimo darbų. Lauko santechnikos darbams priskiriami inžinerinių tinklų sistemų montavimo, remonto, senų vamzdžių suvirinimo ar keitimo darbai. Nors kartais atrodo, jog nėra sudėtinga atlikti tam tikrus darbus, tačiau tikriausiai nedaugelis žmonių žino, jog įrengiant vandentiekio sistemą jos skleidžiamas garsas neturi viršyti numatytos leistinos ribos (dieną ir naktį šis skaičius skiriasi, darbo ir namų aplinkoje taip pat) ir pan. subtilumų. Dėl to kartais nepakanka tiesiog mokėti prisukti ar atsukti keletą varžtų, bet reikia žinoti teorinius dalykus ir būti praktiškai su tuo susidūrus.

Santechnikos darbai Klaipėdoje vykdomi profesionalių meistrų, kurie pasirūpina tiek vidaus, tiek lauko nedidelių gedimų šalinimu, vandentiekio, kanalizacijos, šildymo sistemos (ar jų kelių – kompleksiškai tarpusavyje suderintų) įrengimu, įskaitant vis labiau žmonių pamėgtą grindininį šildymą, kurį galima suderinti su centralizuotu ar kolektoriniu. Suteikta garantija užtikrina, jog ilgą laiką nereikės rūpintis ir jaudintis kažkam sugedus – operatyviai reaguojame į sulauktas užklausas dėl gedimo ir greitai atliekame visus reikalingus remonto darbus. Taip pat teikiamos ir negarantinio remonto aptarnavimo paslaugos.

Darbuotojai pataria ir padeda išsirinkti visas reikalingos sistemos sudedamąsias dalis, atsižvelgiant į jų suderinamumą, darbo tarpusavyje ypatumus. Dažnai klientams patiems bandant visa tai išsirinkti susiklosto sudėtinga situacija, kadangi kai kuriais atvejais gamintojai negamina visos sistemos, o tik tam tikras jos dalis. Tad užsakovui sunkiai pagelbėti gali ir parduotuvių konsultantai, kurie nežino namo išdėstymo ir kitų parametrų, reikalingų norimų sistemų įrengimui. Mūsų komanda aplankiusi objektą įvertina praktines galimybes su techniniu namo, kotedžo, buto projektu ir suderina optimaliausią sprendimą. Atliekame darbus individualiuose žmonių namuose, daugiabučiuose, visuomeniniuose pastatuose, gamybiniuose ir komerciniuose objektuose. Avariniu atveju komanda atvyksta tuoj pat ir santechnikos darbai Klaipėdoje atliekami per trumpiausią laiką.