Įmonės „Gedlina“ veikla

Mūsų įmonė, uždaroji akcinė bendrovė „Gedlina“, teikia grindų betonavimo, sienų tinkavimo bei santechnikos paslaugas. Esame jaunas bei atsakingas kolektyvas, rimtai žiūrintis į kliento poreikius. Mums svarbiausia – darbų kokybė.

Pagrindinės mūsų teikiamos paslaugos:

  • Santechnikos darbai
  • Grindų betonavimas
  • Sienų tinkavimas

Mūsų kvalifikuotų meistrų komanda:

  • atlieka smukius vonios ir virtuvės santechnikos įrenginių remonto darbus;
  • prijungia vonią, dušą, praustuvę, tualetą, buitinius prietaisus prie bendros vamzdynų ir nuotekų sistemos;
  • montuoja naujas karšto, šalto vandens, nuotekų vamzdynų sistemas, vykdo senųjų pakeitimo ar remonto darbus. Organizuoja lauko lietaus vandens nuvedimo ir drenažo sistemų darbus;
  • įrengia pasirinktą šildymo sistemą (grindininį, orinį, kolektorinį) arba keletą jų derinant tarpusavyje. Taip pat vykdo esamų sistemų, jų dalių patikrą, o radus pakitimų, juos pašalina. Taip užtikrinamas efektyvus darbas ir geriausi šildymo rezultatai, sumažinantys šildymo išlaidas;
  • atlieka ventiliacijos sistemų įrengimo, tikrinimo ir remonto darbus. Vis dažniau susirūpinama tinkamu namų vėdinimu, gaivesniu oru, ką gali užtikrinti įrengtos ventiliacijos sistemos. Priklausomai nuo objekto, patalpos meistrai padeda savininkams apsispręsti dėl tinkamos įrangos (pavyzdžiui, kokį kondicionierių pasirinkti: lubinį, sieninį, natūralios traukos ir t.t.). Jei namuose jau įrengta vėdinimo sistema, naudinga atlikti jos praktiką, o gavus netenkinančius rezultatus, rasti netinkamo veikimo priežastis ir jas pašalinti.

Priklausomai nuo pageidavimo ir reikalingumo įrengiama visa technika, išvedžiojami vamzdžiai, atliekami jų sujungimo darbai. Sumontuota sistema yra tikrinama ir darbų metu, jog viską atlikus jau būtų galima naudotis reikiama įranga be jokių nemalonių sutrikimų. Taigi, jei norite išvengti papildomų rūpesčių, kurie sukelia ne tik materialių, bet ir laiko nuostolių, patikėkite darbus specialistams, kurie atvykę greitai išspręs net ir sudėtingai susiklosčiusias avarines situacijas.